CNC obráběč na vyvrtávačku (nadstandardní mzda)

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Jste duší strojař a máte zkušenosti s prací na CNC? Hledáme šikovného člověka, který umí pracovat na CNC podle technických výkresů. Dobře vás zaplatíme a kromě toho máme široký program benefitů.

Popis pozice:

Vaše práce bude na CNC horizontce (nepřetržitý provoz). Budete tedy:

  • seřizovat CNC
  • obrábět na CNC
  • spolupracovat s kolegy v rámci výroby

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s CNC a obráběním alespoň 1 rok
  • Čtení technických výkresů
  • Zkušenost s prací s úhlovou hlavou (je bonus)
  • Znalost Heidenhain (je bonus)

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzda až 45000 Kč (dle zkušeností)
  • Dáme vám náborový příspěvek 20000 Kč
  • Výkonnostní bonusy vyplácené každý měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu až 3000 Kč
  • Můžete využít firemní školku a restauraci

Nabídka vás zaujala, ale nemáte úplně všechno, co chceme? Nevadí, pošlete nám svůj životopis a uvidíme, jestli pro vás najdeme místo.

Máte zájem o tuto nabídku?