Náborář/Personalista

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma DISPONERO s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

DISPONERO s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného personalistu, který se orientuje v prostředí výrobní společnosti :-)

Náplň práce:

  • primárně nábor pracovníků na pozice výrobní i managerské,
  • inzerce, třídění životopisů, komunikace s jednotlivými odděleními v rámci firmy, vedení pohovorů,
  • spolupráce na tvorbě a následné realizaci personální strategie, adaptaci a zaškolení nových zaměstnanců,
  • reporting, evidence zaměstnanců,
  • komunikace s agenturami práce.

Nabídka:

  • zaměstnání do kmene firmy,
  • měsíční a roční bonusy, příspěvky na dovolenou, 5 týdnů dovolené, stravenky,
  • pracoviště v Liberci,
  • nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • zkušenosti s HR a náborem zaměstnanců podmínkou,
  • orientace v automotive prostředí výhodou,
  • komunikativní AJ (min B1),
  • ŘP sk B.
  • schopnost sebemotivace a práce pod tlakem.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 18. dubna
  • Liberec
  • ANTALON s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Liberec
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Liberec
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Liberec
  • Alfa stavby Liberec s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Liberec
  • DTZ s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Ostrava
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 22 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • České Budějovice
  • Bohemia Works, a.s.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. září

Motopoint, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, 21 Consult Group s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Globus ČR, v.o.s., O2 Czech Republic a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Minit, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., ANTALON s.r.o., EUROSCOUT s.r.o., Liberecký kraj, Wassa commercial, s. r. o., Controlling INVEST, spol. s r.o., DTZ s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., Alfa stavby Liberec s.r.o., SYBAN, s.r.o., Pavel Dolejš, Wassa logistic s.r.o., Statutární město Jablonec nad Nisou, PlaBio s.r.o., Zdeněk Šmíd

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, HR manager, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Personalista / Personalistka, Rytec / Rytkyně, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Manager, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Liberec, Celá ČR, Jablonec nad Nisou

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

agentura AJ auto bonus bonusy Bor den dění evidence hledám HR inzerce komunikace manager motivace nabídka nábor náplň práce personalista pohovor pozice práce pracoviště pracovní pracovník prostředí reporting společnost společnosti spolupráce strategie stravenky školení třídění vedení vzdělání zaměstnanců zaměstnání zkušenosti životopis agent dovolené firmy list měsíční náplň oddělení personální PR příspěvky report roční schopnost výrobní zkušenost