Hledáme lidem práci Manpower

Náborář

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se uplatnit v oboru personalistiky, získat skvělou zkušenost s náborem a zároveň pomoci lidem dostat práci?

Popis pozice:

Realizace náborových kampaní

Vyhledávání a oslovování kandidátů

Testování uchazečů

Vedení výběrových řízení

Zajištění potřebných dokumentů spojených s náborem

Profil kandidáta:

Středoškolské vzdělání

Pokročilá znalost anglického jazyka

Sympatická, aktivní a pozitivní osoba

Uživatelská znalost práce na PC (tabulky v excelu, reporty)

Chuť pracovat a komunikovat s lidmi

Nabízíme:

Týden dovolené navíc

Pravidelné navyšování mzdy

Kafeterie

Finanční bonusy

Jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Dotované stravování s bohatým výběrem

  • Ostrava
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 22 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
  • České Budějovice
  • Bohemia Works, a.s.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Karlín, Praha
  • NonStop Consulting s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Plzeň
  • FAIR COMPANY s.r.o.
  • od 26 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 13. února
  • Ostrava
  • ReloJob s.r.o.
  • 26 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • BUSINESS JOB s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
  • Plzeň
  • Easy Work Company s.r.o.
Zveřejněno: 9. ledna
  • Mladá Boleslav
  • AG.WORK s.r.o.
  • 2 500 – 5 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 22. června
  • Zlín
  • 123-práce.cz s.r.o.
Zveřejněno: 7. dubna
  • Olomouc
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Olomouc
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Hlinsko, Chrudim
  • ABAS IPS Management s.r.o.
Zveřejněno: 1. května
  • Dačice
  • AHA Plus s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Louka, Hodonín
  • Potraviny Kučerová s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Biřkov
  • ASAVET a.s.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Jáchymov
  • Služby Jáchymov, spol. s r.o.
  • 23 000 – 34 000 Kč
  • Krnov
  • A S P E C, spol. s r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Kobylá nad Vidnavkou
  • ADAR ing s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

AJ bonus bonusy Bor den doba flexibilní IT kandidát kurz kurzy mzdy nábor náplň práce plat pozice práce pracovní pracovní doba řízení stravování týden týden dovolené navíc uchazeč uživatelská znalost vedení vzdělání znalost anglické dokument dovolené finanční jazyk kov list náborový náplň navíc obor PC pomoc PR profi report test tým uživatel výběr zkušenost