Vedoucí směny v HalfPrice - Karlovy Vary

Karlovy Vary
32.000 Kč
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Minimální vzdělání

O nás

Modivo Czech, s.r.o.

Společnost CCC patří k nejrychleji rostoucí prodejní síti obuvi v české republice i ve světě. Jsme dynamická firma, která nabízí perspektivní pracovní místa ve stabilním mezinárodním prostředí s možností kariérního růstu a osobního rozvoje.

O nás

HalfPrice - skvělé značky & skvělí lidé!

HalfPrice je moderní koncept prodejen v segmentu off-price (spadající do skupiny CCC GROUP).

Nabízí širokou škálou populárních světových značek napříč mnoha produkty, včetně oblečení, obuvi, doplňků, sportovního vybavení, hraček a doplňků do domácnosti.

Za poslední dva roky jsme otevřeli více než 120 prodejen a zaměstnáváme 3500 #SkvělýchLidí. Prodejny máme ve více než 11 evropských zemích (Česká republika, Rumunsko, Rakousko). A ještě nekončíme!

Stále rosteme, rozšiřujeme náš sortiment a hledáme nové talenty!

Vzhledem k dynamickému rozvoji v Čechách a na Slovensku, hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici Team Leader!

Náplň práce:

• Pracovat bok po boku s týmem v oblastech, jako jsou: zpracování dodávek zboží, práce na prodejní ploše, organizace skladu, hladký chod pokladny.

• Organizování a koordinace práce prodejního týmu v souladu s prioritami.

• Delegování úkolů a poskytování průběžné zpětné vazby kolegům.

• Práce směny a každodenní porady s týmem.

• Podpora a firemní kultury ve vašem týmu.

• Zaškolení nových zaměstnanců.

Naše očekávání:

• Prokazatelná praxe na obdobné pozici (Senior Sales Assistant, Team Leader).

• Schopnost reagovat na aktuální situaci na prodejně a proaktivní přístup.

• Týmovost, schopnost přijímat a dávat zpětnou vazbu.

• Schopnost motivovat tým k plnění každodenních výzev.

• Ochota učit se a rozvíjet.

• Máte možnost pracovat o víkendech a na směny – jsme připraveni přizpůsobit pracovní rozvrh Vašim potřebám

Co Vám můžeme nabídnout:

• Podílení se na rozvoji naší značky a rozvoj povědomí zákazníků o konceptu off-price.

• Propracovaný zaškolovací proces – budeme Vám (nejen) v začátcích podporou.

• Flexibilní pracovní dobu.

• Získání unikátních zkušeností v off-price světě.

• Možnost dalšího karierního růstu spojeného s dynamickým rozvojem společnosti.

• Slevy na zboží v rámci sítě CCC (HalfPrice, CCC).

• Zvýhodněnou Multisport kartu.

• Příspěvek za odpracovaná léta (po 12 měsících 1 000 Kč k nástupní mzdě, po 24 měsících 2 000 Kč k nástupní mzdě).

• Odměnu za doporučení nového zaměstnance.

• Jubilejní prémie.

• Stravenky v hodnotě 100 Kč.

 

Jsme poháněni zákazníky, pracujeme jako tým a zkoumáme různé příležitosti, protože zastupujeme jednu z nejinovativnějších společností ve střední a východní Evropě. Hledáme podnikavé, nadšené a zákaznicky orientované kolegy, kteří se chtějí podílet na dalším rozvoji naší společnosti a stát se významnou součástí naší historie.

 

PŘIPOJTE SE K NÁM A VYTVOŘME SPOLEČNĚ NĚCO SPECIÁLNÍHO!

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost parkování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s. | DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy… | Rosnice, Karlovy Vary Rosnice, Karlovy Vary
  • 30 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
OLMAN SERVICE s.r.o. | OLMAN SERVICE s.r.o. | Brno Brno
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 30. července
Zuzana Coufalová | Zuzana Coufalová | Olomouc Olomouc
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. července
FARLAST Services s.r.o. | FARLAST Services s.r.o. | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. července
Demont Servis s.r.o. | Demont Servis s.r.o. | Brno Brno
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 30. července
Demont Servis s.r.o. | Demont Servis s.r.o. | Brno Brno
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VAŠE SLUNCE a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Globus ČR, v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Modivo Czech, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, LPP Czech Republic, s.r.o., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., FORNICA cosmetics s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., PetCenter CZ s.r.o., Bohemia Steelmont s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Specialista / specialistka v energetice, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Montér / Montérka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Karlovy Vary, Karlovy Vary, centrum, Celá ČR, Rosnice, Karlovy Vary, Jenišov, Dvory, Karlovy Vary, Ostrov, okres Karlovy Vary

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.

aktuální historie zkušenost