Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Asistent/ka vedení logistického centra - Olomouc(20 h/týden)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bystrovany 237, Bystrovany, 779 00
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Pokročilý B2), Německý jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 5. 2024 — 30. 6. 2026

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora vedení logistického centra
  • samostatná příprava podkladů
  • sjednávání a organizace pracovních schůzek, příprava zasedacích místností
  • komunikace s ostatními odděleními logistického centra a prodejnami
  • sestavování reportů a statistik
  • zajištění kompletní agendy spojené s chodem sekretariátu

Co od Vás očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • předchozí praxe na administrativní pozici výhodou
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • proaktivní přístup k práci
  • organizační a komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na dobu určitou do 30. 6. 2026
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

administrativní AJ asistent Bor český den energie HR IT komunikace Lom Most možnost mzdy náplň práce nová Office Olomouc penzijní připojištění podpora pojištění postup práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek rozvoj růst SOU společnost společnosti sport stravování tarif tarify týden vedení volno výše mzdy vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnáváme zaměstnavatel značka znalost agendy anglické centra daně doby dovolené finanční jazyk kariérní komunikační možnosti na dobu na dobu určitou na pracovišti náplň německé obchod oblast oblasti odbor odborné oddělení organizace Ostatní penzijní pomoc PR prodej program příjemné příprava přístup report rok schopnost schopnosti stav systém školní trh v roce výše