Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Obchodní zástupce v oblasti TZB - západní Čechy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodník / Obchodnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

O nás

Hledáte novou obchodní výzvu? Zajímá Vás oblast TZB?

Máme pro vás příležitost stát se součástí mezinárodní společnosti, která se specializuje na výrobu, prodej vodovodních a topenářských systémů pro budovy a infrastrukturu, zároveň myslí na udržitelnost a obnovitelné zdroje. Dostanete příležitost rozjet novou oblast působení - západní Čechy.

Náplň práce:

  • budete se pohybovat většinu času v terénu mezi zákazníky
  • budete rozjíždět obchod v nové oblasti, takže spoustu akvizic (např. velkoobchod, instalační firma,..)
  • sestavování nabídky na míru pro zákazníka
  • do budoucna možnost vést tým

Co od Vás očekáváme:

  • auto i k soukromým účelům
  • pokud nebudete v terénu, můžete pracovat z domu
  • komplexní zaškolení
  • možnost jazykových kurzů
  • zvýhodněné životní pojištění

Co Vám můžeme nabídnout:

  • obchodní zkušenosti
  • zájem o TZB oblast
  • AJ výhodou
  • ŘP B

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Plzeň
  • REDIMAX spol. s r.o.
  • 35 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Michle, Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. června
  • Vrchlabí
  • ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Litoměřice
  • Trinitas Group, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto

OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Engel & Völkers, ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, LPP Czech Republic, s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Rock Point a.s., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o., INTERCONEX AUTO s.r.o., VYSSPA Sports Technology s.r.o., REDIMAX spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ auto firma IT kurz mezinárodní možnost nabídky náplň práce nové obchodní obchodní zástupce pec pojištění práce SOU společnost společnosti školení zástupce zkušenosti životní pojištění Čechy jazyk kov náplň národní obchod oblast oblasti PC PR prodej příležitost součást stav systém tým udržitelnost z domu zájem zákazník západní Čechy zdroj zkušenost životní