Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

SPECIALISTA pojištění podnikatelských rizik - Žďár n/S

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Žďár nad Sázavou
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro kancelář ve Žďáru nad Sázavou hledáme specialisty na pojištění podnikatelských rizik

Neváhejte a přidejte se k nám! Staňte se součástí velké finanční skupiny ČSOB

Dostanete od nás finanční podporu 265 000 Kč do začátku.
Zaškolení a zaučení je samozřejmostí.

Co budete dělat?

  • Jednat s podnikateli, živnostníky a firemním managementem – nabízíme již HOTOVÝ KMEN.
  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti.
  • Poskytovat následný servis a průběžnou péči svým klientům.

Pracoviště:
Veselská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME…:
Profesionálního pojišťovacího a finančního poradce/poradkyni.
se zaměřením na firemní klientelu, který umí:

  • Jednat s podnikateli, živnostníky a firemním managementem.
  • Je pracovitý, iniciativní a rád řídí svůj vlastní čas a finance.
  • Má přirozené komunikační schopnosti a dovede jednat na úrovni.

dále požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou – PODMÍNKOU.
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost.
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel).

Na oplátku nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu s možností vysokého výdělku.
  • Komplexní zaučení v produktové oblasti a v jednání s podnikateli a majiteli firem.
  • Možnosti využívat obchodní zdroje a kontakty napříč největší finanční skupinou ČSOB Group.
  • Prvoroční atraktivní finanční podporu, provize a prestižní benefity pro nejlepší.
  • Potřebné technické vybavení.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.

Zajímá Vás více informací? Přiložte nám prosím při odpovědi Váš aktuální strukturovaný životopis.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Zlín
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • UNI HOBBY, a.s.
  • od 16 280 Kč
  • Ostrava
  • Petra Potužníková Macurová
  • 33 300 – 36 000 Kč
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • od 14 740 Kč
  • Pardubice
  • Synthesia, a.s.
  • od 23 000 Kč
  • Dejvice, Praha
  • Turing Technology s.r.o.
  • od 43 000 Kč
  • Pardubice
  • 22 000 – 25 000 Kč

AULO MJCZ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Jobs Contact Personal, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ICE Industrial Services a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., TextilEco a.s., 100% REWORK s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Bc. Roman Sobocik, LKQ CZ s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Kolibrik.net, s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), SANBORN a.s., Starý a synové s.r.o., AS-Real, a. s., Flídr plast s.r.o., KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Překladatel / Překladatelka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Žďár nad Sázavou, Hlinsko, okres Chrudim, Velké Meziříčí, Vysočina, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Polička, Proseč, okres Chrudim, Slavíkov, Mrákotín, okres Chrudim, Široký Důl

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

AJ aktuální benefit benefity ČR flexibilní hledám IT kancelář listy management měření Most možnost nad Sázavou náplň práce nové obchodní odpovědnost pec podnik pojištění poradce práce pracoviště pracovní pracovní prostředí prostředí růst samostatnost SOU specialist specialista strukturovaný životopis školení uživatelská znalost vysoké vzdělání znalost Žďár Žďár nad Sázavou živnostník životopis finance finanční firemní jednání kariérní komunikační kontakt list možnosti náplň obchod oblast oblasti odpovědi PC PR produktové příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost příležitosti roční servis schopnost schopnosti součást technické tým uživatel vybavení zdroj