Elektromontér - nástup rovnou do kmene a náborový příspěvek 20 000!

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do strojírenské společnosti v Hranicích hledáme šikovné elektromontéry přímo do kmene firmy!

Pojďte se stát součástí mezinárodní společnosti, získejte stabilní a jistou práci a přidejte se přátelského kolektivu, kde už se na vás těší!

Rádi dáme příležitost i absolventům!

Popis pozice:

Hlavní náplní práce je sestavování a montáž slaboproudých elektrických zařízení a jejich následné zapojování.

Věnovat se budete také měření elektrikých veličin a parametrů.

Provádět budete i nezbytné kontroly a opravy zařízení.

Profil kandidáta:

Požadujeme dokončené střední odborné vzdělání, výhodou je vzdělání v oblasti elektro.

Oceníme znalost vyhlášky 50/1978 Sb.

Uvítáme praxi na obdobné pozici, ale dáme šanci i absolventům!

Práce ve dvousměnném provozu - ranní a odpolední.

Nabízíme:

Motivační finanční ohodnocení a při nástupu náborový příspěvek 20 000!

Výkonnostní bonus až 66.000 Kč/ročně.

Možnost čerpání firemních benefitů (například příspěvek na dojíždění,závodní stravování, firemní školka a další).

Týden dovolené navíc.

Zajímavá práci ve stabilní zahraniční firmě.

Funkční a přátelský kolektiv, který vás rád mezi sebe přivítá.

Neváhejte se nám ozvat prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT a domluvíme nejbližší termín pohovoru.

Nebo Váš životopis zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář.

Těšíme se na Vás!