Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Lisař - seřizovač - nástup rovnou do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třinec
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Hrubá mzda 22.000 – 30.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • výuční list nebo maturitu ve strojním oboru (SOU, SŠ s maturitou) výhodou
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provoze

Nabídka

  • NÁSTUP ROVNOU DO KMENE
  • PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
  • STABILNÍ PRÁCE POUZE NA DVĚ SMĚNY (bez nočních) S VOLÝMI VÍKENDY
  • mzdu dle zkušeností a délky praxe – 22 000 – 30 000 Kč
  • kvartální odměny za docházku ve výši až 2 500,– Kč
  • tři až pět dnů dovolené navíc ročně po jednom odpracovaném roce
  • příspěvek na podnikové stravování ve výši 50%
  • příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě od 100,– Kč do 500,– Kč měsíčně
  • možnost se aktivně vzdělávat nejen v oboru, ale i v osobním růstu
  • možnost dalšího seberozvoje a kariérního růstu
  • prohlídka provozu samozřejmostí

Pracovní náplň

  • obsluha lisů
  • seřízení a nastavení výrobního stroje
  • kontrola chodu stroje
  • čištění a údržbě
  • kontrola a měření hotových výrobků

Čalouník/Čalounice

Nutně vás hledají
  • Nový Jičín
  • JANYŠKOVÁ s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 24 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubna
  • Horní Lomná
  • Vision Travel s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Frýdek-Místek
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
včerejší

JANYŠKOVÁ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Česká pošta, s.p., Aga24, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Vision Travel s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Manuvia, a. s., organizační složka, DeLu WORK s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Globus ČR, v.o.s., LogicVision s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., KLIM cars s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Čalouník / Čalounice, Keramik / Keramička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně oděvů, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Autočalouník / Autočalounice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Slévač / Slévařka, Lahůdkář / Lahůdkářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Nový Jičín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Ostrava, Třinec, Český Těšín, Hnojník, Raškovice, Horní Lomná, Nošovice, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Rychvald, Fryčovice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

absolvent Bor IT měření Most možnost nabídka náplň práce odměny penzijní připojištění podnik pojištění práce pracovní praxe prohlídka připojištění příspěvek rozvoj růst řízení SOU stravování dovolené kariérní kontrola kov list náplň navíc obor obsluha odpovědný osobní penzijní PR pracovní náplň přístup stav stroj výrobní zkušenost