Obsluha vstřelovacích strojů | Mníšek pod Brdy

Lokalita Mníšek pod Brdy
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance do firmy, která se zabývá výrobou a prodejem exotermických a izolačních materiálů. Nabízíme dlouhodobé zaměstnání v Mníšku pod Brdy s nástupem možným ihned.

Popis pozice:

  • Obsluha vstřelovacích strojů,
  • apretace - konečná úprava a balení výrobků,
  • práce je vhodná pro muže,
  • dvousměnný provoz (6 - 14 hodin, 14 - 22 hodin),

Profil kandidáta:

  • možnost pracovat na 2 směny,
  • pro tuto práci je třeba být pečlivý, manuálně zručný a fyzicky zdatný,

Nabízíme:

  • dovolenou 4 týdny + 1 týden navíc,
  • stravenku v hodnotě 90 Kč,
  • příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod.,
  • mzdu od 111 Kč/hod. + odměny a prémie dle výkonu až 60%.

Rádi se dozvíme o Vašich pracovních zkušenostech a provedeme naši výrobou při osobním pohovoru.

Budeme se těšit!