Operátor výroby - nástup rovnou do KMENE

Lokalita Most
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Hana Jančárková, zobrazit tel. číslo

Chcete být u rozvoje a růstu nové společnosti?

Hledáme kandidáty pro japonskou společnost s více jak 70-letou tradicí na pozici operátor výroby - montážní dělník.

V posledních letech zaznamenala výrazný růst, a to zejména v Evropě, kde má již několik závodů zabývající se zejména výrobou komponentů pro automobilový průmysl. Nově vybudovaný závod v ČR v průmyslové zóně Joseph II u Havraně na Mostecku vyrábí díly pro automobilový průmysl.

Popis pozice:

Manuální práce ve stoje na montážní lince. Kompletace a kontrola výrobků.

Profil kandidáta:

- nutnost zaslat ŽIVOTOPIS

- minimálně základní vzdělání

- manuální zručnost

- spolehlivost

- ochota pracovat ve směnném provozu

- ochota pracovat v týmu

- flexibilita

Nabízíme:

Základní mzdu dle praxe a zkušeností - 17.686,- Kč až 20.473,- Kč

- bonusová složka mzdy 20% ze základní mzdy (3.369,- Kč až 4.095,- Kč)

- odměna za docházku 1.600,- Kč

- stravenky v hodnotě 100,-Kč

- příspěvek na dopravu

- unišeky na sport, zdraví a kulturu v hodnotě 3.000,- Kč /rok

- 4 týdny dovolené - po odpracování 12 měsíců 5.týden dovolené navíc

- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po zkušební době

- práce ve 2-směnném (R/O) později 3-směnném provozu (R/O/N)

- 2 sickdays ročně

Máte zájem o tuto nabídku?