Hledáme lidem práci Manpower

Operátorka ve výrobě filtrů v Příbrami - 2 směny

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do týmu, který vyrábí filtry do klimatizací hledáme nové kolegyně.

Práce na 2 směny v čistém a tichém prostředí v Příbrami.

Popis pozice:

- výroba filtrů,

- kompletace,

- výroba rámečků z plastu či kovu.

Profil kandidáta:

- manuální zručnost,

- možnost pracovat na 2 směny (ranní a odpolední).

Nabízíme:

- mzdu 110 Kč/hod.,

- placenou obědovou pauzu (cca 1 000 Kč měsíčně),

- odměny,

- stravenky v hodnotě 100 Kč za den,

- 5 týdnů dovolené.

Z Dobříše zajištěné svozy zdarma na směny i ze směn.

Pro více informací klikněte na tlačítko odpovědět a zašlete životopis nebo kontakt na vás, ozveme se vám.

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března

MANDÍK, a.s., SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Plzeň, Pavlis s.r.o., Vladimír Švejnoha, ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., DISPONERO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Hostomice, okres Beroun, Příbram, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Mýto, Suchomasty, Mirošov, okres Rokycany, Sedlčany, Rokycany

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ den Dobříš hledám kandidát možnost náplň práce nové odměny operátor pozice práce prostředí Příbram směny stravenky výroba zdarma Zruč životopis dar dovolené filtr kolegyně kontakt kov náplň PR profi tým