Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Mechanik údržby - nástup rovnou do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třinec
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 33.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Nabídka

  • NÁSTUP ROVNOU DO KMENE
  • dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů)
  • závodní stravování
  • možnost nakoupit si firemní produkty se slevou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • odměny dárcům krve nebo za významné životní a pracovní události

Pracovní náplň

  • seřizování strojů, zařízení ve výrobě léčiv

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání – ideálně v oboru mechanik/seřizovač
  • praxe v seřizování výrobních strojů a zařízení,
  • schopnost číst a porozumět technické dokumentaci v angličtině
  • manuální zručnost, samostatnost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav

  • Karviná
  • Lead - Project Advices s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
dnešní
  • Moravany, Brno-venkov
  • Jitka Němečková
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. února

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Vision Travel s.r.o., Pragolematik s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., GS Caltex Czech, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TECHNOTRON - METAL s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Třinec, Český Těšín, Hnojník, Těrlicko, Horní Lomná, Karviná, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Šenov, Petrovice u Karviné, Paskov, Rychvald, Krmelín, Fryčovice

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Bor dovolená IT mobil mobilní tarif mobilní tarify Most možnost nabídka náplň práce odměny pečlivost penzijní připojištění pojištění práce pracovní praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek řízení samostatnost stravování tarif tarify vzdělání zdravotní zdravotní stav Zruč dokument firemní mobilní náplň obor odbor odborné penzijní PR pracovní náplň příslušník rámec schopnost stav stroj střední technické událost výrobní závod životní