Lakyrník , HPP/ 180kč/h

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Krnov
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč

Hledáme zkušené lakyrníky do výrobního podniku v Krnově.

Náplň práce:

  • výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
  • výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
  • výroba a opravy historických kolejových vozidel
  • strojírenská výroba rotačních dílů včetně indukčního kalení, svařenců a opracování odlitků pro vagónový průmysl

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru lakýrník nebo příbuzném oboru výhodou
  • Praxi v lakování ruční pistolí podmínkou
  • Manuální zručnost a cit pro práci lakýrníka
  • Čtení výkresové dokumentace výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pracovní doba 37,5 h/týden
  • Práce na tři směny
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost ubytování

Kontakt:
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář
nebo volejte na zobrazit tel. číslo
Místo výkonu práce Krnov.

Máte zájem o tuto nabídku?