Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - nástup rovnou do KMENE

Lokalita Most
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Chcete být u rozvoje a růstu společnosti?

Hledáme kandidáty pro japonskou společnost s více jak 70-letou tradicí na pozici operátor výroby - montážní dělník.

V posledních letech zaznamenala výrazný růst, a to zejména v Evropě, kde má již několik závodů zabývající se zejména výrobou komponentů pro automobilový průmysl. Nově vybudovaný závod v ČR v průmyslové zóně Joseph II u Havraně na Mostecku vyrábí díly do automobilových aplikací lanek a systémů na ovládání oken.

Popis pozice:

Manuální práce ve stoje na montážní lince. Kompletace a kontrola výrobků ve stanoveném čase.

Udržování pořádku na pracovišti, dodržování 4S.

Profil kandidáta:

- nutnost zaslat ŽIVOTOPIS

- minimálně základní vzdělání

- manuální zručnost

- spolehlivost

- ochota pracovat ve směnném provozu

- ochota pracovat v týmu

- flexibilita

Nabízíme:

Základní mzdu dle praxe a zkušeností - 24 541,- až 26 750,- (včetně bonusů - bonusy jsou vypláceny vždy v plné výši)

- práce ve 2-směnném (R/O) později 3-směnném provozu (R/O/N)

- stravenky v hodnotě 110Kč

- 4 týdny dovolené - po odpracování 12 kalendářních měsíců 5. týden dovolené

- unišeky na sport, zdraví a kulturu v celkové hodnotě 3.000Kč/rok

- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 500Kč (po zkušební době)

- příspěvek na dopravu 1.000Kč

- jednou ročně vitamínový balíček

- 2 dny zdravotního volna (sickdays) ročně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Žatec, Louny
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
  • Plasy
  • DIEN HUYEN s.r.o.
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Blansko
  • TATSUNO EUROPE a.s.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Staré Město, Svitavy
  • Jessgrove Central Europe s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., DISPONERO s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Technik / technička automatizace

Most, Havraň, Litvínov, Jeníkov, okres Teplice, Chomutov, Postoloprty, Teplice, Louny, Žatec, okres Louny, Krupka, Přestanov, Chabařovice, Lovosice, Kadaň

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ auto automobil bonus bonusy ČR dělník den dodržování hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát měsíc místa mobil Most operátor pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe příspěvek rozvoj růst SOU společnost společnosti sport stravenky týden uchazeč vyšší vzdělání zdraví zdravotní Zruč životní pojištění automobilový průmysl díl dny dovolené kontrola kov na pracovišti operátor výroby penzijní PR profi průmysl průmyslové případ přístup rok sickday systém týdny tým volna volná pracovní místa výraz výroby závod zkušební zkušenost životní