Práce: Operátor/ka strojů

lokalita: Kladno zadavatel: SULCO Automotive Group, s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného zákazníka – mezinárodní výrobní společnost v oblasti automotive – hledáme šikovné Operátory CNC strojů v Lounech. Vhodné i pro absolventy technických oborů (obráběč kovů, zámečník, automechanik, instalatér,…). Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, ne podmínkou!

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC strojů.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (21 500 Kč – 25 500 Kč)
  • Bonusy po zkušební době.
  • Každého půl roku jednorázové bonusy.
  • Práci v čistém a příjemném prostředí.
  • Kariérní růst.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování, stravenky.
  • Příspěvek na dopravu.

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání.
  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.

Nástup dle dohody.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kladno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Jitka Rydvalová

Telefon

+420 608 021 116

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist