Personální asistent/ka v pracovní agentuře v centru Prahy

Lokalita Praha
Firma UNIJOB s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Malá pracovní agentura v centru Prahy hledá do svého kolektivu nové kolegyně/kolegy na pozici „personální asistent/ka“.

Náplň práce:

  • registrace nových uchazečů o brigády/zaměstnání
  • telefonická komunikace s uchazeči
  • sepisování smluv a další nutné dokumentace
  • zadávání inzerce volných míst a odpovídání na reakce
  • obsluha hotovostní pokladny
  • příjem objednávek, komunikace s klienty
  • příprava podkladů pro mzdy a fakturaci

Pracovní doba: 8.00 – 16.30 nebo 9.30 – 18.00 (možné občasné přesčasy vykompenzované náhradním volnem). Součástí této pozice jsou i víkendové služby jednou za 4–6 týdnů.

Tato pracovní pozice je typicky juniorní a je vhodná pro čerstvé absolvent(k)y s alespoň brigádnickou praxí v administrativě.
Bližší informace Vám rádi poskytneme denně mezi 8. a 18. hodinou na telefonním čísle zobrazit tel. číslo .

Požadujeme:

  • úplné středoškolské vzdělání nejlépe orientované ekonomickým směrem či v oblasti HR
  • bezpečnou uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • dobré komunikační schopnosti, zkušenosti s prací s lidmi výhodou
  • časovou flexibilitu, pečlivost, orientaci na výsledek, zkušenosti s administrativou
  • uvítáme orientaci v pracovněprávní legislativě a ve mzdovém účetnictví

Nabízíme:

  • práci v centru Prahy na Újezdě
  • malý, přátelský kolektiv
  • nástup 18 000 Kč
  • po zaučení možnost mzdového růstu a motivační složka mzdy
  • možnost profesního růstu dle 3 možných směrů (HR, obchod, účetnictví) v závislosti na Vašich předpokladech a preferencích
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den

  • Karlín, Praha
  • CALPRA s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. května
  • Karviná
  • TSC Cleaning, a.s.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Moravskoslezský kraj
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Pardubický kraj
  • Olomoucký kraj
  • Praha
  • Jan Panec
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plzeň-město
  • Hotel Astory s.r.o.
  • Plzeňský kraj
  • Martin Kopčil
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Jihomoravský kraj
  • Praha
  • M - IMPO, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Praha-západ
  • AVES PLUS, spol. s r.o.

Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Trenkwalder a.s., CentralWork s.r.o., Crocogarden z.s., Coweo Technologies s.r.o., Bc. Blanka Březinová, K2 moto s.r.o., TEDi obchodní s.r.o., Lagerris a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., CALPRA s.r.o., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Manuvia Czech s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., 21 Consult Group s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Účetní, Manager, Provozní / F&B Manager, Konzultant / konzultantka IT, HR manager, Brand manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Osobní trenér / trenérka, Výživový poradce / poradkyně, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager

Praha 1 - Staré Město, Praha 4 - Libuš, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Jinonice, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Michle, Praha 6 - Vokovice

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Odbory - proč a jak je založit

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

absolvent agentura akce asistent den doba dokumentace ekonom HR inzerce ISO IT komunikace možnost mzdy náplň práce nové pečlivost pozice práce pracovní pracovní agentura pracovní doba pracovní pozice přesčas přesčasy registrace růst SOU stravenky telefon uchazeč uchazeči vhodná víkend vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost agent brigády dny dokument informace kolegyně kolektiv komunikační motivační mzdové náplň obchod oblast oblasti obsluha PC personální PR pracovněprávní právní profesní přátelský předpoklad příprava schopnost schopnosti služby součást účetnictví Újezd uživatel výsledek zkušenost