Personální agentura hledá ASISTENTA / ASISTENTKU

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita České Budějovice
Firma A-JOBS GmbH
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 29.000 – 30.000 Kč

Personální agentura hledá !

Umíš perfektně německy ? Seš veselá a pozitivní osoba?
Máš dobré komunikační dovednosti?
Pracuj v centru Českých Budějovic a buď v denní komunikaci s rakouskými kolegy !

Náplň práce:

  • vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání
  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů po telefonu pro dané pracovní pozice
  • zpracování podkladů
  • administrativní činnost v personální oblasti
  • aktivní hledání v databázi
  • organizace pracovních neschopností / objasňování pracovní neschopnosti
  • kontakt se stávajícími zaměstnanci pracovní agentury
  • každodenní komunikace s rakouskými kolegy
  • práce s IT personálním programem

Požadujeme:

  • výbornou znalost němčiny slovem i písmem!!!
  • výborné komunikační dovednosti
  • praxe v oblasti administrativy
  • příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem
  • samostatné uvažování a schopnost řešit problémy
  • motivaci a pozitivní přístup

Nabízíme:

  • dlouhodobý pracovní poměr ve stabilní rakouské pracovní agentuře
  • služební telefon Iphone 8
  • finanční ohodnocení v hodnotě 30 000 Kč / měsíčně, dále další benefity – dle pracovních výsledků
  • rozvoj znalostí v oblasti personalmanagementu
  • osobní rozvoj v mezinárodním týmu
  • práce v mladém kolektivu

V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy v německém jazyce s fotografií.

Máte zájem o tuto nabídku?