Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektrotechnik železniční dopravní cesty

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Horní Cerekev
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt
Do výběrového řízení se můžete přihlásit přes naše webové stránky: https://kariera.spravazeleznic.cz/go/search/8557702/

Požadujeme

  • vyučení v oboru elektro, maturita vítána
  • práce ve výškách
  • řidičské oprávnění skupiny B vítáno
  • spolehlivost, samostatnost
  • schopnost na sobě pracovat a učit se novým věcem

Pracovní náplň

  • opravy a údržba určených a vyhrazených technických zařízení

Nabízíme

  • týdenní pracovní doba 37,5 hod.
  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Jindřichův Hradec
  • FARLAST Services s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

PETROTRANS, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., NKT s.r.o., Perfect Carpets s.r.o., Vojtěch Javůrek, Jobs Contact Personal, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., Exposure Group a.s., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., LAKUM - GALMA a.s., HOEKO - Automotive s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TEKACABLE s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., KOMBI TRANS s.r.o., FARLAST Services s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ZDAR, a.s., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., San Marco gastro s.r.o., Farma Kožichovice, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., C.S.CARGO a.s., ProJobEU s.r.o., Ing. Jiří Papst, Polysan, IZOMAT stavebniny s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Policista / Policistka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Velké Meziříčí, Jihlava, Třebíč, Dolní Cerekev, Pelhřimov, Hybrálec, Pávov, Jihlava, Humpolec, Jiřice, okres Pelhřimov, Dačice, Luka nad Jihlavou, Jindřichův Hradec, Polná, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Planá nad Lužnicí, Moravské Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Oudoleň, Zruč nad Sázavou, Tábor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

AJ Bor den doba elektro elektrotechnik HR IT měsíc Most náplň práce nárok práce pracovní pracovní doba pro rodinné příslušníky příspěvek řízení samostatnost sport spoření stravování technik týden volno výhody vyučení v oboru cesty dopravní dovolené kontakt náplň obor oprávnění opravy penzijní PR pracovní náplň příslušník rok řidič řidičské oprávnění schopnost technický údržba výběr výše vyučení