Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektrotechnik železniční dopravní cesty

Lokalita Jablunkov
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt:
V případě zájmu se prosím přihlaste přes naše webové stránky

Druh PPV:
pracovní poměr na dobu neurčitou v případě využití náborového příspěvku
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (bez náborového příspěvku) s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:
Jablunkov

Možný nástup:
ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:
SŠ s výučním listem v oboru elektro
maturita vítána

Požadovaná praxe:
vhodné i pro absolventy
praxe není podmínkou

Kvalifikační předpoklady:
řidičský průkaz skupiny B výhodou
zdravotní způsobilost pro práci ve výškách, samostatný vstup do kolejiště

Požadovaný profil:
spolehlivost
samostatnost
schopnost na sobě pracovat a učit se novým věcem
týmová spolupráce

Pracovní náplň:

  • správa a údržba trakčních a silnoproudých zařízení železniční dopravní cesty

Nabízíme:

  • pracovní dobu 6.00–14.00
  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Horní Lomná
  • Vision Travel s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Třinec
  • Job's One Staffing s.r.o.
  • 29 500 – 35 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Třinec
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • 24 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Dolní Bečva
  • Petr Kovanda
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Říčany, Praha-východ
  • Family Market s.r.o.
Zveřejněno: 20. července

Manuvia, a. s., organizační složka, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ManpowerGroup s.r.o., Vision Travel s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Česká pošta, s.p., Aga24, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Technické služby Havířov a.s., DeLu WORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, ARAMARK, s.r.o., Petr Kovanda, Randstad HR Solutions s.r.o., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Keramik / Keramička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Slévač / Slévařka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Lahůdkář / Lahůdkářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Pržno, okres Frýdek-Místek, Horní Lomná, Třinec, Hnojník, Český Těšín, Raškovice, Nošovice, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Dolní Bečva

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

absolvent AJ Bor druh elektro elektrotechnik EU IT Jablunkov měsíc Most možnost na dobu neurčitou nábor náplň práce nárok paušál práce pracoviště pracovní pracovní poměr práva praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení samostatnost spolupráce sport spoření správa stravenkový paušál stravování technik vhodné volno výhody vzdělání zdravotní cesty dohody dopravní dovolené kontakt kov list na dobu na dobu určitou náborové náplň obor penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad případ příslušník rok řidič schopnost stravenka tým údržba volna výše zdravotní způsobilost způsobilost