Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektrotechnik železniční dopravní cesty

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Havlíčkův Brod
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 18 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice. Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Kontakt
Do výběrového řízení se můžete přihlásit přes naše webové stránky: https://kariera.spravazeleznic.cz/go/search/8557702/

Požadujeme

  • vyučení v oboru elektro, maturita vítána
  • práce ve výškách
  • řidičské oprávnění skupiny B vítáno
  • spolehlivost, samostatnost
  • schopnost na sobě pracovat a učit se novým věcem

Pracovní náplň

  • opravy a údržba určených a vyhrazených technických zařízení

Nabízíme

  • týdenní pracovní doba 37,5 hod.
  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.