Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Pekař/-ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Aktuálně hledáme pro naši prodejnu Albert uchazeče/-ku na pozici:
Pekař/-ka

Pracovní náplň:

  • ráno připravíte těsta, upečete pečivo a provoníte celou prodejnu
  • vyskládáte pečivo od našich dodavatelů do regálů
  • budete udržovat svůj úsek čistý a doplněný
  • budete se věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem

Co u Vás oceníme:

  • praxe z maloobchodu na obdobné pozici či na pozici pekaře
  • dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
  • samostatnost a orientace na zákazníka
  • práci ve směnném provozu

Co vám za vaši práci nabízíme?

  • mzdu vyplácenou k 10. dni v měsíci a její pravidelné roční navyšování
  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)
  • přísun vitamínů a ovoce
  • Multisport kartu
  • 4 týdny dovolené, po 2 letech o týden volna více

  • Kelč
  • Roman Korabečný
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. září
  • Hradec Králové
  • Hradecká pekárna, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Teplice
  • IVX Czech, s.r.o.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Tichá
  • Oldřich Vašut
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Stod
  • Centrum sociálních služeb Stod,…
  • od 12 200 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Třebechovice pod Orebem
  • Bazalka s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Poděbrady
  • Pekařství Martínek s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Náchod
  • Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Hlinsko, Chrudim
  • Pekařství Vacek a spol., v. o. s.
  • 15 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Přerov
  • Pekárna Racek, s.r.o.
  • 14 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Karlovy Vary
  • Karlovarská pekárna s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Věchnov
  • Josef Sedlář
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 23. srpna
  • Slatiňany
  • PEKÁRNA JARČA s.r.o.
  • 12 200 – 13 400 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Ostrava
  • Pekařství MAYAK, a.s.
  • 73 – 95 Kč / hod
Zveřejněno: 8. září
  • Příbram
  • PAC Hořovice s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Příbram
  • od 22 000 Kč
  • Nový Jičín
  • Bezlepík s.r.o.
  • 14 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Brniště
  • FT & Catering s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 10. února
  • Pardubice
  • Iva Tulachová
  • 14 500 – 15 500 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Opava
  • KORÁLEK s.r.o.
  • od 88 Kč / hod
Zveřejněno: 4. července
  • Třinec
  • Cake Art s.r.o.
Zveřejněno: 9. února
  • Boskovice
  • Tad. Wilk, s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Trutnov
  • 14 900 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 16. října
  • Teplice
  • APLICA s.r.o.
Zveřejněno: 4. prosince
  • Moravská Třebová
  • Moravec - pekárny s.r.o.
  • od 17 900 Kč
Zveřejněno: 14. prosince
  • Chomutov
Zveřejněno: 13. března
  • Svijany
  • PEKAŘSTVÍ KOUTNÝCH s.r.o.
Zveřejněno: 18. června
  • Teplice
  • MOCCA plus s.r.o.
Zveřejněno: 6. září
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • KLAS Jaroměřice, spol. s r.o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 24. července
  • Letohrad
  • BAPA s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Krušovice
  • Krušovická pekárna a cukrárna s.r.o.
  • od 17 100 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Holešov
  • TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o.
  • od 17 800 Kč
Zveřejněno: 9. ledna
  • Ostrava
  • Emir Sejdini
  • Chabařovice
  • JINÁ ZAHRADA s.r.o.
  • od 22 200 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Říčany, Praha-východ
  • Family Market s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. června

LKQ CZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Bc. Roman Sobocik, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ICE Industrial Services a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TextilEco a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Nákupčí, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Havlíčkův Brod, Celá ČR, Polná, Humpolec, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Hlinsko, okres Chrudim

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

benefit benefity den dodržování hledám IT měsíc Most náplň práce práce pracovní praxe příspěvek samostatnost sport tarif týden uchazeč zaměstnanec dny dovolené firemní kov náplň obchod pečivo PR pracovní náplň prodej roční týdny tým volna zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity