Volné místo ve firmě Eden Europe, s.r.o.

Seřizovač - náborový příspěvek 20 000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Adamov, okres Blansko
Firma Eden Europe, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Eden Europe, s.r.o. je výrobcem nejmodernějších regálových systémů a komponentů pro použití v obchodních interiérech. Jsme součástí The Marmon Group, dceřinné společnosti Berkshire Hathaway, která spojuje více než 125 firem a po celém světě zaměstnává cca 20.000 lidí a v posledních letech dosahuje obratu kolem 8 miliard dolarů.

Do našeho týmu oddělení výroby standardních prvků hledáme nového kolegu na pozici Seřizovače válcovací linky:

Náplň práce:

  • seřizování a údržba válcovací linky
  • dodržování výrobních procesů
  • aktivní účast při zajištění maximální efektivity práce
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • praxe s kovoobráběním minimálně 1 rok
  • řidičský průkaz na VZV a jeřábnický průkaz vítán, není podmínkou
  • odpovědný přístup k práci, pečlivost, spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
  • jistotu práce ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • motivující odměny za výkon a za docházku
  • firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na dopravu
  • možnost Multisport karty
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i rodinu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát