DĚLNÍK KERAMICKÉ VÝROBY - závod Holice

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Holice
Firma Wienerberger s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici dělníka keramické výroby pro výrobní závod v Holicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude obsluha plně automatizovaných strojů na výrobu cihlářských výrobků.

  • Chcete pracovat v tradičním cihlářském odvětví?
  • Nevadí Vám nepřetržitý provoz?

OČEKÁVÁME

  • samostatnost a zodpovědnost
  • výuční list

NABÍZÍME

  • mzdu až 35.000 Kč
  • náborový příspěvek 30.000 Kč
  • práci na 2 směny podle umístění na konkrétní pracoviště – na přípravně/expediční lince: 8-hod. směny v režimu 2 dny ranní (6:00 – 14:00), 2 dny odpolední (14:00 – 22:00) a poté 2 dny volna; na lisu/rovnací lince: 12-hod. směny v režimu 1 den denní (6:00–18:00), 1 den noční (18:00 – 6:00) a poté 2 dny volna
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

V případě zájmu o pracovní pozici Vás prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu nebo nás pro více informací můžete kontaktovat na tel. zobrazit tel. číslo.

O společnosti

Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.