Jeřábník - hezký výdělek, kmen

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme a obsazujeme několik pozic jeřábníků (sk. A). Pokud již máte zkušenosti, určitě vás rádi přivítáme do týmu strojírenské společnosti v Ostravě. NABÍRÁME PŘÍMO DO KMENE.

Popis pozice:

  • práce na jeřábu: manipulace a přemísťování materiálů

  • zodpovědnost za dodržování podmínek bezpečnosti práce

  • běžná údržba, mazání a čištění jeřábu

Profil kandidáta:

  • jeřábnický a vazačský průkaz - i propadlý
  • schopnost práce ve výškách a v noci
  • zodpovědnost a dobrý zdravotní stav
  • ochotu učit se a pracovat ve směnném provozu (12 h směny - ranní/noční nebo 8 h - 3 směnný provoz)

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • HPP, kmen
  • platové ohodnocení dle praxe
  • příspěvky na stravování (+ závodní stravování)
  • roční a kvartální prémie
  • příspěvek na pojištění
  • kafeterie
  • zvýhodněné volání a nájmy
  • pravidelná školení a obnova profesních průkazů
  • příspěvek při narození dítěte
  • příspěvky pravidelným dárcům krve
  • vitamínové balíčky firemní akce a mnoho dalšího
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis :-)