Operátor výroby 130,-/hod (Kněževes)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kněževes, okres Praha-západ
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 2.000 – 20.800 Kč

Hledáme brigádníky na pozici Operátora výroby – výroba komponentu do vzduchotechniky.

Náplň práce:

  • montáže komponentů ve výrobě
  • pomocné práce u stroje
  • obsluha vstřikolisu, výsek a laminace
  • práce ve stoje

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pracovitost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z TR
  • věk 18+

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • směny: pondělí – pátek (7:00–15:00 / 15:00–23:00)
  • směny nutné střídat (týden ranní, týden odpolední)
  • možnost záloh
  • mzda: 100 – 130,–/hod

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : zobrazit tel. číslo, zobrazit tel. číslo nebo email : e-mail přes odpovědní formulář a nebo se rovnou zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 – 16 hod.)

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist