Dělník pro výrobu stínící techniky 130,-/hod – Opava

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Opava
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 130 Kč
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?

Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!

Sháníme kolegu na pozici dělníka pro výrobu svítící techniky.

Náplň práce:

  • Výroba a částečná montáž naší techniky
  • Čtení ve výkresové dokumentaci
  • Komunikace s vedoucím

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání s vyučením
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • Manuální zručnost

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my:
U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 130,–/hod
Očekávej směny po dohodě
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Závodní stravování
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Máte zájem o tuto nabídku?