Pracovník ve výrobě - zálohy - 130,-/hod,- + připlatky

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Břeclav
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Mzda 130 Kč / rok
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovného pracovníka na pozici dělník ve výrobě pro stabilní firmu zaměřenou na lakování automobilových dílů.

Práce je vhodná pro muže i ženy.

Nástup IHNED

Směny:
ranní 6–14
odpolední 14–22

( časem i noční 22–06 )

Náplň práce:

  • Skládání materiálu, navěšování a svěšování
  • Kontrola materiálu po nalakování
  • Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Pečlivost, manuální zručnost
  • Na pozici Vás zaškolíme, vhodné i pro absolventy
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na dvě směny (tři směny)
  • 18+
  • Výpis TR

Nabízíme:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost
  • motivační mzdové ohodnocení
  • možnosti týdenních záloh
  • volné víkendy
  • mzda 130,–/hod + příplatky za docházku
  • Zaškolení na pozici
  • Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhej nám zaslat svůj životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?