Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní zaměstnání - až 28.000 Kč/m,6 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte perspektivní a dobře placenou práci? Pro našeho klienta v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky automobilů, hledáme vhodné pracovníky na pozici operátor ve výrobě. Nabízíme práci se špičkovými výrobními technologiemi. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme! Náplň práce: - Obsluha automatizované výrobní linky - Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky - Vizuální kontrola Místo výkonu práce: HUMPOLEC Nabízíme: - Nástupní mzdu až 28.000 Kč / měs. - Po zapracování navýšení platu! - Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci - Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů - Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč - Příplatek za odpolední směnu - Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - Příspěvek na stravování - Dovolenou až 6 týdnů - Další navýšení mzdy od 1.1.2019 NAVÍC BONUS ZA DOPORUČENÍ ZNÁMÉHO! Požadujeme: - Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (12 hodinové směny - krátký a dlouhý týden) - Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zavolejte na tel. zobrazit tel. číslo

  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 25. dubna
  • Vinohrady, Praha
  • TransPerfect s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Havířov
  • YURA Corporation Czech, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Milotice nad Bečvou
  • IPG Plasty s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Chodov, Sokolov
  • CHODOS CHODOV s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • od 92 Kč / hod

FOREST CLASSIC s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality

Světlá nad Sázavou, Jihlava, Polná, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Chotěboř, Humpolec, Hybrálec, Krucemburk, Jihlava, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Třemošnice, Hlinsko, okres Chrudim

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

auto automobil bonus Bor den hledám Humpolec inzerát IT měsíc místo mobil mzdy nábor náplň práce nové odpovědnost operátor plat práce pracovní pracovník příplatek příspěvek směny stabilní stravování technologie týden vhodné výkon zaměstnání Zruč automat doby dovolené kontrola kov linky místo výkonu práce nabízíme práci náborový náplň obsluha pomoc PR pracovní doby případ technolog vizuál vizuální výrobní výše