Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní práce ve výrobě pro všechny, až 28.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Máte zájem o pohodovou práci ve fajn kolektivu s možností postupu? Hledáme šikovné pracovníky/ce do výroby na různé pozice (dle vzdělání a praxe) na hlavní pracovní poměr. Není pro nás důležité vzdělání či praxe - vše Vás rádi naučíme. Budete zde pracovat jen 7,5 h denně a mít volné víkendy na Vaše oblíbené aktivity! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce: - třídění, příprava a zpracování surovin - obsluha výrobní linky - manipulace s hotovými výrobky Nejedná se o agenturní zaměstnávání - nástup je přímo do kmenového stavu společnosti. Místo výkonu práce: Podivín nebo Bzenec Nabízíme: - motivující mzda 18.000 až 28.000 Kč dle pozice, praxe a vzdělání - volné víkendy - kafeterie - týden dovolené navíc (5 týdnů) - voňavé pracovní prostředí - dotované stravování v areálu - obědy jen za 26 Kč - naturální mzda (poukázky na nákup v podnikové prodejně + výrobky zdarma) - rekreace na podnikové chatě - možnost kariérního růstu Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - ochotu práce ve třísměnném provozu

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Břeclav
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 19. dubna
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Moravany, Hodonín
  • FLOR SERVICE TRADE, s.r.o.
  • 30 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Koryčany
  • DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Ostrava
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. prosince
  • Otrokovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 13 350 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Jihlava
  • CZ LOKO, a.s.
  • Jihlava

EVROPA realitní kancelář, Česká spořitelna, a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, SMS finance, a.s., Pokorny industries s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Walstead Moraviapress s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., AC Jobs, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ROSSO STEEL, a.s., Montpetrol, spol. s r.o., FORLIT, a.s., Martin Šálek, FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s., DRIVESTONE a.s., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., BENJAMÍN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Vedoucí servisu, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Celá ČR, Hodonín, Strážnice, Čejč, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Zaječí, Rohatec, Moravany, okres Hodonín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Nedakonice, Koryčany, Buchlovice

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

agenturní zaměstnávání AJ Bzenec den dění důležité hlavní hledám IT místo možnost mzda náplň práce nové Podivín podnik postup pozice práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pracovník praxe prostředí růst společnost společnosti stabilní stravování třídění týden týden dovolené navíc víkend výkon vzdělání zaměstnávání zdarma zdravotní zdravotní stav agent areál dar dohody dovolené kariérní kolektiv kov linky místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň navíc obsluha poměr PR prodej příprava stav výrobní výroby zájem