Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kompletace objednávek -práce pro každého- až 33.000/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 33.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Láká Vás fajn práce ve skladu v čistém prostředí? Přidejte se k nám a staňte se členem nového projektu! Získejte až 33 000 Kč měsíčně, kafeterii, příspěvky na penzijní připojištění a mnoho dalšího! Žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Vaší náplní práce bude kompletace objednávek. Nástup je možný od září nebo dle dohody, a to na hlavní pracovní poměr nebo i brigádně (s denní docházkou) a poté přestoupit na HPP. Práce je vhodná pro muže i ženy. Náplň práce: - kompletace objednávek Místo výkonu práce: Cheb Nabízíme: - mzdové ohodnocení až 33 000 Kč - stravenkový paušál za každou směnu - v případě, že budete mít zájem, je možné pracovat i směny navíc o sobotách za extra příplatek - týden dovolené navíc (25 dní za rok) - příspěvek na penzijní pojištění - zvýhodněné mobilní tarify - závodní stravování - multisportkarta Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

  • Nové Město na Moravě
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 27 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 30. srpna
  • Velká Bystřice
  • Lada Duchonova
  • 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 12. srpna
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 28. února
  • Olomouc
  • Dominika Rozsívalová
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 14. října

TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., rejman logistics, s. r. o., Tritia spol. s r.o., STAVBY LF s.r.o., Martin Rejman, BAUER Logistic s.r.o., Thi Huong Dinhová, Stavby IS, s.r.o., LAGARDE SPEDITION spol. s r.o., Kotra Transport Logistic s.r.o., ELČI s.r.o., BENKA TRANSPORT s.r.o., VDF global, s.r.o., AKV bus a.s., TRISTABAU s.r.o., HS LINE, s.r.o., Müller Fresh Food Logistics s.r.o., Zemědělské družstvo Křižovatka, Rolnická Skalná s.r.o., KSZ s.r.o., ept connector s.r.o., Petr Houček, Farma Bublava, s.r.o., MGA Forest s.r.o., Vítězslav Rejent, Dřevospol Ivančik s.r.o., Văn Phé Đo, VEMASPED s.r.o., Waste Solutions s.r.o., PETRATRANS s. r. o., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Josef Rybár, FUKA TRANSPORT, s.r.o., Karel Urban, TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., BUBASTAV s.r.o., Avers-Trans s.r.o., SUAS Agro s.r.o., Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích, Goldmoon-DH, s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Pekař / Pekařka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Cheb, Celá ČR, Františkovy Lázně, Sokolov, Mariánské Lázně, Křižovatka, Nový Kostel, Habartov, Bukovany, okres Sokolov, Luby, Citice, , Dolní Rychnov, Svatava, Královské Poříčí, Staré Sedlo, okres Sokolov, Trstěnice, okres Cheb, Kraslice, Nové Sedlo, okres Sokolov

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

AJ den hlavní hodnocení Cheb IT místo mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce nové ohodnocení paušál penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí příplatek připojištění příspěvek sklad směny sport stravenkový paušál stravování tarif tarify týden týden dovolené navíc vhodná výkon člen dohody dovolené karta kov místo výkonu práce mobilní mzdové náplň navíc penzijní penzijní pojištění poměr PR projekt případ příspěvky rok zájem závod