Elektromechanik - náborový příspěvek 50 000 CZK a ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rychnov nad Kněžnou
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

JOBSTART s.r.o.

Pro našeho významného klienta z okresu Rychnov nad Kněžnou, nadnárodní výrobní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Elektromechanik

Náplň práce:

  • preventivní údržba zařízení a vybavení
  • nápravní údržba zařízení a vybavení
  • podílení se na zlepšování údržby zařízení a vybavení
  • drobné údržbářské práce na vybavení budovy

Co od Vás očekáváme:

  • odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru elektrických zařízení
  • nejméně jeden rok zkušeností s údržbou elektrických zařízení
  • odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., O odborné způsobilosti v elektrotechnice §6
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, 12-hodinové směny krátký-dlouhý týden.
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • moderní technologie a inovace nám nejsou cizí, naopak na ně klademe velký důraz
  • jsme silná stabilní mezinárodní společnost, ve které se naši zaměstnanci nemusí bát, co bude zítra
  • máme rádi kvalitně odvedenou práci a ctíme hodnoty, které se vyznačují vzájemnou důvěrou k našim zaměstnancům a zákazníkům
  • dlouhodobou práci v čistém a moderním závodě
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • bonusy a 13. mzda
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, dotované stravování v sídle zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje)
  • náborový příspěvek v celkové výši 50 000 CZK a ubytování zdarma na 1 rok

  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 65 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 23. dubna
  • Dobruška
  • ELMON spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brandýs nad Orlicí
  • C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Auto Janák s.r.o.
  • 21 300 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Vysoké Mýto
  • ELESTAV s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Mariánské Lázně
  • Reitenberger s.r.o.
  • 25 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 4. října
  • Slatiňany
  • RKO GROUP a.s.
  • 30 000 – 44 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 6. září
  • Bubeneč, Praha
  • RYOR a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Broumov, Náchod
  • Agentura pro rozvoj Broumovska, z.ú.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kafetérie

Grafton Recruitment s.r.o., STATING s.r.o., Cataler Europe Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CZ LOKO, a.s., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., Rubena, s.r.o., ALPENTA s.r.o., ELMAX STORE a.s., ASV výrobní družstvo, TFA s.r.o., BEAS, a.s., ZOPOS a.s., ELMON spol. s r.o., C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o., Jindřich Valenta - Concept, Kögel, s.r.o., Auto Janák s.r.o., ELESTAV s.r.o., PROMAREX s.r.o., NOPEK, a.s., WELtec BioPower ME s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Zámečník / Zámečnice, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Technik / technička ve strojírenství, Revizní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Přijímací technik / technička, Technik / technička automatizace

Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Choceň, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Solnice, Lično, Krchleby, okres Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Brandýs nad Orlicí, Vysoké Mýto, Hrušová

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ akce benefit benefity bonus bonusy Bor CZK den elektro elektromechanik event hledám hodnocení inovace IT kurz kurzy měsíc mezinárodní Most možnost mzda nábor nad Kněžnou náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění pojištění práce pro rodinné příslušníky připojištění příspěvek rozvoj Rychnov Rychnov nad Kněžnou řízení samostatnost směny SOU společnost stabilní stravování tarif tarify technologie telefon týden ubytování uchazeč vhodné vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnavatel zdarma Zruč dar díl dovolené elektrický firemní hodnoty jazyk kov list mzdové na dobu na dobu určitou náborový náplň národní obor odbor odborná odborné odměna okres penzijní PR příslušník rok řidič systém technolog údržba vybavení výrobní zájem zákazník zaměstnanci zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost způsobilost