Zámečnický Dílenský Specialista

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Zámečník / Zámečnice, Automontážník / Automontážnice, Obráběč / Obráběčka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 38.000 – 42.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme zkušené zámečníky, svářeče ale i absolventy technických škol. Stačí základy obrábění a sváření. Stabilní společnost zajistí zbytek včetně zajímavého karierního růstu. Dej o sobě vědět ještě dnes!

Náplň práce:

* svařování/ CO2, autogen
* Obrábění/ fréza soustruh
* výroba nových přípravků dle výkresové dokumentace
* Občasné pracovní cesty pro zpestření

Co od Vás očekáváme:

* Vhodné pro absolventy
* Min SOU Strojního směru
* Svářečský průkaz
* znalost obrábění
* řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

 25 dní dovolené
* Různé bonusy
* Příspěvek na dojíždění
* Příspěvek na volnočasové aktivity
* Dotované stravování
* Místo výkonu práce: Plzeň

  • Plzeň
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Helena Cábová
  • 21 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Podsedice
  • Ing. Eva Uchytilová
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 9. června
  • Podsedice
    Benefity:
Zveřejněno: 9. srpna
  • Vysoké Mýto
  • Dílenský mistr
  • 27 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. září
  • Podsedice
    Benefity:
Zveřejněno: 22. února
  • Senice na Hané
  • Pavla Dostálová
  • 25 000 – 28 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 30. srpna
  • Nové Město na Moravě
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Chrudim
  • 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Nové Město nad Metují
  • Lenka Medková
  • 32 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy

Schäfer - Menk s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AT SERVIS spol. s r.o., SKYCLEAN s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., JISTU recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Skanska a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Produktový manažer / manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Plzeň, Chotíkov, Dýšina, Líně

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

absolvent AJ auto bonus bonusy dokumentace IT náplň práce pec Plzeň práce růst SOU specialist specialista společnost volno znalost cesty díl dokument list náplň PR řidič stroj