Stabilní práce ve výrobě - mnoho benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dvůr Králové nad Labem
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.000 – 24.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáme zručné pracovníky, kteří chtějí získat stabilní zaměstnání ve výrobě a nevadí jim fyzicky náročnější práce. Získejte stabilní zaměstnání a k tomu mnoho benefitů (dotované stravování, sleva na výrobky, možnost podílet se na rozvoji firmy a mnoho dalšího.)
  • Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Zašlete nám Váš životopis. Nástup možný ihned

Výkon práce: Dvůr Králové nad Labem

  • dodržování správné výrobní praxe
  • plnění uložených úkolů
  • dodržování kvality práce

Nabízíme:

  • přátelské prostředí stabilní české společnosti
  • možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
  • možnost seberealizace
  • dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
  • možnost příspěvku na penzijní spoření

Požadujeme:

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu