Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Skladník s VZV/Operátor

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kopřivnice
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Comac Jobs je stabilní personální agentura působící na českém trhu práce.
Specializujeme se na zprostředkování zaměstnání především dělnických pozic v různých oborech.
Pomůžeme Vám najít to pravé zaměstnání!
Pro našeho významného klienta v Kopřivnici obsazujeme pozici Skladník.
SKLADNÍK S VZV/OPERÁTOR

Náplň práce:

  • montážní a předmontážní činnost dle charakteru koncového výrobku
  • dodržování určených pracovních postupů
  • manipulace s materiálem na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • manipulace s obalovými materiály
  • práce s vozíky určenými k manipulaci se zbožím ve skladě

Požadujeme:

  • platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku
  • základní znalosti SAP systému
  • znalost práce s MS Office
  • praxe v oboru ručních montáží výhodou
  • SOU ideálně technického charakteru výhodou
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • hrubou měsíční mzdu 26 – 30 000 Kč
  • možnost placených přesčasů
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • 25 dní dovolené ročně
  • dotované stravování
  • práci v tichém a čistém prostředí

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email e-mail přes odpovědní formulář

  • Plzeň
  • FUJITRANS CZECH s.r.o.
  • 21 100 – 28 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. září
  • Celá ČR
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Praha-východ
  • LIBERA, s.r.o., - organizační složka
Zveřejněno: 15. září
  • Praha
  • ADECCO spol.s r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Rudná, Praha-západ
  • COUNTRY LIFE s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Chodov, Praha
  • ARIETE personal s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Benešov
  • PINKO a.s.
  • od 14 500 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 20. října
  • Plzeň
  • SAFA Czech Republic Group s.r.o. v…
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Mladá Boleslav
  • FaSTaZaM agency s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 4. ledna
  • Holešov
  • BM plus, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Valašské Meziříčí
  • Pracanti s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. dubna
  • Brno
  • Reflexallen Czech Republic s.r.o.
  • 16 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Krnov
  • Erdrich Umformtechnik s.r.o.
  • 17 900 – 23 180 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Ejpovice
  • DPD CZ s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Stráž nad Nisou
  • REGULUS Production s.r.o.
Zveřejněno: 19. března
  • Uherský Brod
  • Torun & Schmidt s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

agentura AJ Bor činnost dodržování email HR job jobs možnost náplň práce Office operátor pec personální agentura plat postup práce pracovní praxe prostředí přesčas příplatky řízení sklad směny SOU stabilní stravování strukturovaný životopis zaměstnání znalost znalosti životopis agent anglický anglický jazyk české dovolené jazyk kov materiál měsíční náplň obor oprávnění personální placený PR případ ruční systém technické trh