Personalista/ka

Lokalita Nýrsko
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Gabriela Pčolová, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenost v oblasti HR nebo se o tuto oblast zajímáte?

Jste vyzrálá, samostatná a pečlivá osoba, kterou práce s lidmi baví?

Pokud ano, jste to vy, koho hledáme!

Velkým kladem na této pozici je velmi příjemné pracovní prostředí a především vstřícná HR manažerka!

Popis pozice:

* Vedení personální agendy společnosti
* Příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů
* Odborné poradenství týkající se zákoníku práce
* Samostatné plnění operativních úkolů
* Adaptační proces nových zaměstnanců
* Nábor zaměstnanců

Profil kandidáta:

* Zkušenosti v oblasti personalistiky výhodou
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Chuť do projektů, zapojováním se do nich
* Pečlivost a důslednost

Nabízíme:

* Lidský a vstřícný přístup Vašeho nadřízeného
* Příjemné pracovní prostředí
* Rozmanité pole působnosti
* Pracovní dobu 7,5h
* Závodní stravování, stravenky
* Kvartální odměny

Máte zájem o tuto nabídku?