Čistá práce ve výrobě - volné víkendy, až 33.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Český Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 29.000 – 33.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Nezmeškejte tuto příležitost! Volné víkendy, 5 týdnů dovolené, měsíční bonusy, příplatky za směnnost nad rámec zákona a mnoho dalšího. Máte vzdělání technického směru a spolehlivost a zodpovědnost jsou vaše silné stránky? Hledáme posilu do výroby na pozici SEŘIZOVAČE.
  • Pokud Vám směnný provoz nevadí, zašlete nám Váš životopis.

Výkon práce: Sadská

Nabízíme:

  • kontrola a údržba strojů
  • dodržování výrobní dokumentace
  • spolupráce na zavádění změn

Požadujeme:

  • vyučení technického směru
  • porozumění technické dokumentaci
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)