Fajn práce ve výrobě – až 26.500 Kč měsíčně

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrov, okres Karlovy Vary
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 23.000 – 26.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Nabízíme práci pro muže ve dvousměnném provozu ve firmě, která se specializuje na výrobu kvalitních kancelářských a sanitárních kontejnerů. Jedná se o fyzicky náročnější práci, proto je třeba fyzická zdatnost. Náplň práce obsahuje skládání panelů, práce se sponkovačkou či hřebíkovačkou a finální montáž kontejnerů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky na stravování a až 5 týdnů dovolené.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • mzda až 26,5 tis. měsíčně (základní mzda + bonusy a prémie)
  • příspěvky na stravování (obědy 29 Kč, stravenkový paušál)
  • 4 týdny dovolené + 5 Free days
  • příplatky dle ZP
  • pravidelný výplatní termín
  • práce v příjemném kolektivu

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat ve 2 směnném provozu