Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stavební koordinátor/ka - 13.mzda, stravné, dovolená

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Stavebnictví a realitní služby, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Lenka Tauschová, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenosti v oboru stavebnictví a vynikáte organizačními schopnostmi, ale představa neustálého pobytu na staveništi v různých povětrnostních podmínkách Vás mírně znepokojuje? Hledáme stavebního koordinátora, který/á se bude podílet na zajímavých projektech, a to převážně z pohodlí naší kanceláře. Za Vaši dobře odvedenou práci na Vás čeká odměna ve formě náborového příspěvku až 60 000 Kč, zajímavé mzdy, 5 týdnů dovolené, 13. mzdy, zdravotního volna či možnosti osobního růstu.

  • příprava podkladů
  • komunikace se stavbyvedoucími

Nabízíme:

  • náborový příspěvek až 60 000 Kč
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • SICKDAYS
  • stravné
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • smlouva na dobu neurčitou
  • fajn kolektiv

Požadujeme:

  • zkušenosti z oboru stavebnictví
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ Bor den doba dovolená EU flexibilní hledám IT kancelář komunikace možnost mzda mzdy na dobu neurčitou nábor náplň práce pojištění práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek růst smlouva stavebnictví stravné vedoucí zdravotní zkušenosti díl dovolené kolektiv možnosti na dobu náborové náborový náplň obor odměna organizační schopnost organizační schopnosti osobní penzijní PR projekt příprava schopnost schopnosti sickday stav stavební volna zkušenost životní