Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce v kvalitě - 13.mzda, příspěvek na stravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobě, vyznáte se v technických výkresech a chcete být součástí firmy, která se o vás postará a nabídne vám plno skvělých benefitů? Už nemusíte hledat dál! Máme pro Vás zajímavou pracovní pozici.

  • zodpovědnost za kontrolu dílů a výrobního procesu
  • práce s výkresy a měřidly
  • blokace neshodných dílů

Nabízíme:

  • 13. mzda
  • dovolená 5 týdnů
  • možnost školení a vzdělávacích kurzů
  • závodní stravování
  • multisport karta

Požadujeme:

  • praxe v automotive alespoň 1 rok
  • základní znalost Aj
  • ochota pracovat na 3 směny

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • TAI ASEAN s.r.o.
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 4. prosince
  • Vinohrady, Praha
  • Institut výživy a imunity s.r.o.
  • 56 000 – 66 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Hostivař, Praha
  • JEKU, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 2. ledna
  • Vysočany, Praha
  • Medianna Clinic s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
  • Třeboň
  • Jan Voců
  • 28 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Služební auto
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

AJ auto benefit dovolená hledat IT kurz možnost mzda náplň práce odpovědnost práce pracovní praxe příspěvek směny SOU sport stará stravné stravování školení zkušenosti znalost díl firmy karta lokace náplň PR proces rok součást technický výrobní závod zkušenost