Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Svářeč - i bez platných papírů - od 35 000 Kč + Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Česká Lípa
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 35.000 – 44.999 Kč
Kontakt Karla Ježíková, zobrazit tel. číslo

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Do Rakovníku přijmeme svářeče. Umíte svařovat CO2 nebo metodou TIG? Přijmeme Vás i bez platných papírů. Pro nás je důležitá praxe.
Firma se specializuje na výrobu a prodej výfukové techniky a palivových topných a chladících systémů.

Náplň práce:

  • svařování metodou TIG (stačí praxe s CO2, doškolíme Vás)
  • obsluha strojů, vizuální kontrola a následné drobné opravy svárů dovařováním
  • svařuje se tenčí materiál

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti se svařováním s CO2, nebo s TIG
  • základní kurz svařování na CO2 - ZK135, nebo TIG - ZT3, může být i propadlý

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • nástupní mzda 28 200 Kč + příplatky za odpolední, noční a přesčasy
  • docházkový bonus až 2 000 Kč
  • osobní ohodnocení až 1 000 Kč
  • týmový bonus až 3 900 Kč
  • příspěvek na stravování
  • průměrná měsíční mzda 35 000 - 42 000 Kč
  • UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO
  • rodinné prostředí společnosti
  • 25 dní dovolené

Pokud jste zkušeným svářečem a hledáte stabilní zaměstnání s atraktivní odměnou a výhodami, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na možnost spolupráce s Vámi!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ bonus firma hodnocení IT kurz měsíční mzda možnost mzda náplň práce ohodnocení pec plat práce praxe prostředí průměrná přesčas přesčasy příplatky příspěvek Rakovník společnost společnosti spolupráce stabilní stravování svařování technik ubytování zaměstnání zkušenosti dovolené kontakt kontrola kov materiál měsíční náplň obsluha opravy osobní PR prodej stroj systém techniky tým vizuál vizuální výhoda zkušenost