Skladník 32 000 Kč + skvělé benefity, nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Turnov
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 32.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Balení a kontrola zboží
  • Obsluha VZV a jiných manipulačních vozíků
  • Příprava zboží k expedici vč. Potřebné dokumentace

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SOU – vyučen
  • Oprávnění VZV a praxe s manipulační technikou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Co vše za to od náš dostaneš?

  • Krásné finanční ohodnocení 32 000 Kč (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • Příplatky za směnnost
  • Stravenky 120 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1800 Kč
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
  • Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci
  • Nástup IHNED

Zaujala tě tato pracovní příležitost? Pošli nám CV, my Tě budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Tebe! Tým ProJob.