Pojďte to srovnat! Mzda od 32 800 Kč + ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Lípa
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 32.800 – 33.600 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti z výroby a platný certifikát pro práci s autogenem? Pojďte k nám pracovat jako ROVNAČ!

Náplň práce

  • Mechanické nebo tepelné rovnání svařovaných dílů
  • Práce s autogenem

Požadavky

  • Praxe na obdobné pozici
  • Platný certifikát pro práci s autogenem
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Hodinovou mzdu ve výši 205 – 210 Kč
  • Bonusy ve výši až 12 Kč/hod
  • Ubytování zdarma

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Svůj životopis pošlete prostřednictvím odpovědního formuláře. V případě dotazů nás můžete kontaktovat i na telefonním čísle zobrazit tel. číslo .

  • Děčín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Děčín
včerejší
  • Praha
  • ASPIRA Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 8. února

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

auto bonus bonusy formulář mzda nabídka náplň práce plat požadavky práce praxe telefon ubytování zdarma zkušenosti životopis certifikát dar díl dokument kontakt mechanické náplň odpovědní odpovědný PR případ přístup technické výroby zkušenost