- 30 000 – 35 000 Kč
- Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro cizince

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.
Pro naši restauraci v České zemědělské univerzitě na Praze 6 hledáme novou posilu do týmu na pozici Kuchař/ka na přípravu studené kuchyně.
POŽADUJEME:
předchozí praxe nebo vyučení v oboru
samostatnost a spolehlivost
zájem o gastronomii
NABÍZÍME:
zázemí nadnárodní společnosti
příjemné pracovní prostředí
výplatu mzdy vždy nejpozději k 5. dni v měsíci
pracovní doba: pondělí – pátek 6,00–15,00
volné víkendy, svátky
široká škála benefitů (karta Benefit Plus, sick days, 2 dny volna navíc, služba ELA Assistant a další …)
zvýhodněné stravování
možnost odborných školení

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.