Práce: Operátor výroby – CNC stroje (Praha 5)

lokalita: Zličín, Praha zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovné muže s praxí na CNC strojích na pozici operátora výroby v Praze 5. Dlouhodobá spolupráce se zaškolením.

Náplň práce:

  • práce na CNC stroji
  • výroba tlakových lahví
  • práce s kompozitním vláknem
  • zkušenost s jakoukoliv činností uvedenou výše výhodou

Požadujeme:

  • věk 18+
  • výpis z TR
  • ZNALOST RUSKÉHO JAZYKA – čtení výrobní dokumentace
  • vyučení v TECHNICKÉM oboru (elektrotechnika, strojírenctví)
  • nutná praxe na CNC stroji
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • pracovní doba, po – pá: 7:00 do cca 17:00
  • mzda: 90 Kč/hod, po zaučení 150 Kč/hod
  • pracoviště u zastávky metra Zličín
  • možnost záloh

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : 774 222 236, 775 522 219, nebo email: e-mail přes odpovědní formulář a nebo se zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 – 16 hod.)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Zličín, Praha

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 24.000 Kč

Toplist