Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Klientský pracovník - Český Těšín

Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Český Těšín
Firma Česká pošta, s.p.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Administrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Popis pozice:

  • vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce včetně služeb listovních a balíkových
  • prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů
  • příjem a výplata poštovních poukázek
  • příjem a výdej poštovních zásilek
  • prodej poštovních cenin a kolků
  • výplata důchodů

Požadujeme:

  • znalost práce s počítačem
  • spolehlivost a smysl pro detail
  • ochotu samostudia a touhu po seberealizaci a kariérním rozvoji
  • případnou praxi s prodejem produktů a služeb

Čím Vás odměníme:

  • různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
  • pracovní dobou 40 hod. týdně a 5ti týdny dovolené
  • rozvojem obchodních dovedností
  • širokou škálou benefitů, včetně stravenek a možnosti rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké
  • pracovní smlouvou na dobu určitou, zástup za MD/RD, s možností prodloužení na neurčito

Kontakt:

Byrtusová Šárka
Tel: zobrazit tel. číslo

V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s.p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

  • Frýdek-Místek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Ostrava
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:
  • Sedlnice
  • Jarmila Pohlová
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 26. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, KOEXIMPO, spol. s r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., Comac jobs s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, O2 Czech Republic a.s., Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., PROTEOR CZ s.r.o., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., ATLAS software a.s., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., RenoServices, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Město Nový Jičín, Centrum sociální pomoci Třinec, příspěvková organizace, Statutární město Třinec, F.U.D. Servis s.r.o., DAEHA EUROPE s.r.o., Lichtgitter CZ spol. s r. o., Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace, PAPERMAX,s.r.o., KODUS, spol. s r.o., Nový domov, příspěvková organizace, Statutární město Karviná, KUNETO s.r.o., House of kids s.r.o., Slezská univerzita v Opavě, UNIONTAX EU s.r.o., DS Autotech Europe, s.r.o., Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s., Benjamín, příspěvková organizace, Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, SIMON FM s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, ANAPEFIN s.r.o., ŠUDOMA s.r.o., Mirel Vratimov a.s., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Moravskoslezský kraj, SVĚT OKEN s.r.o., CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, ZENCO Plus s.r.o., PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Karviná, Frýdek-Místek, Ostrava, Bohumín, Klimkovice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Dolní Benešov, Bílov, okres Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Horní Suchá, Havířov, Dobrá, Petrovice u Karviné, Petřvald, okres Karviná, Baška, Vratimov

Rekvalifikační kurzy v kostce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

benefit Česká pošta Český Těšín data den důchod EU inzerát IT Luže mobil mobilní tarif mobilní tarify Most možnost NDA obchodní partner plat pošta poštovní pozice práce pracovní pracovník pravidla rozvoj řízení show SOU tarif tarify Těšín výplata znalost dar dny dovednost dovolené kariérní kontakt kov list mobilní možnosti na dobu na dobu určitou názvy obchod počítač PR prodej případ přístup rok smluvní standard týdny