Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

PLC Programátor/ Technik (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Pavla Dočkalová, zobrazit tel. číslo

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Toto je velká profesní šance pro každého, kdo chce s námi rozpohybovat velké věci!

Chcete pracovat na unikátních projektech a spolupracovat s leaderem v oblasti vývoje přenosu dat ve vozidlech?

Trvalý růst, vysoká míra inovací, Hi-tech technologie a vysoká kvalita výrobků. To jsme my.

Přidejte se k nám 😊

Vaše náplň práce:

  • programování, oživování (zprovoznění) řídících systémů výrobních strojů
  • přejímky a zkoušky jednoúčelových strojů a výrobních linek
  • úpravy PLC programů, diagnostika, opravy a servis (případně i zahraničí)
  • spolupráce s kolegy napříč organizací

Očekáváme od Vás:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
  • způsobilost, dle Vyhlášky 50/78 Sb nebo Zákona 250/2021 Sb
  • schopnost orientovat se v el. schématech
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • samostatnost, strukturovanost, smysl pro zodpovědnost
  • analytické a logické myšlení
  • znalost programování řídicích systémů (TIA Portal výhodou)

Pracovní podmínky a benefity:

  • dlouhodobá a férová spolupráce
  • moderní prostředí, nejnovější Hi-tech technologie
  • perspektiva profesního růstu
  • flexibilní pracovní doba
  • motivující ohodnocení + 2x/rok prémie
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávání a odborné kurzy
  • příspěvek do Cafeteria Sodexo
  • firemní stravování

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

AJ benefit benefity Bor doba flexibilní hodnocení HR IT kurz kurzy kvalita Most náplň práce odpovědnost ohodnocení OZP podmínky práce pracovní pracovní doba pracovní podmínky programátor prostředí příspěvek růst samostatnost spolupráce stravování technik technologie vysoká vzdělání vzdělávání zahraničí znalost dovolené firemní myšlení náplň oblast oblasti obor odbor odborné opravy PR prémie profesní program projekt případ rok servis schopnost stroj systém technické technolog úpravy výrobní zkoušky způsobilost