Hledáme lidem práci Manpower

Specialista plánování výroby v Kolíně

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nového kolegu na pozici Specialista plánování výroby, který pomůže přinášet barvitější svět našim zákazníkům!

Pokud máte zkušenosti v plánování výroby a organizaci, máme pro vás místo!

Okamžitý nástup do kmene!

Popis pozice:

  • denní práce v interním systému M3 + Excel, tzn. práce v kanceláři s docházením do výroby ke strojům
  • plánování výrobních zakázek na strojích, tzn. velmi dynamická pozice

Profil kandidáta:

  • SŠ podmínkou
  • předchozí praxe v plánování výroby ve výrobní firmě
  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost
  • ochota pracovat na směny
  • znalost práce s Microsoft Excel

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Vyšší příplatky než dle zákoníku práce
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání 1 000 Kč/měsíc (za celou odpracovanou docházku)
  • Dotované stravné ( obědy a večeře)
  • Zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile
  • 2 Sick-days (po zkušební době)
  • Řada interních kurzů a školení
  • Nástup přímo do kmene
  • 4 týdny dovolené (za každý odpracovaný rok 1 den navíc)
  • Smlouva na HPP
  • Práce v moderní výrobě

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat níže přes odpovědní tlačítko.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Poděbrady
    Benefity:
Zveřejněno: 25. dubna
  • Okřínek
  • BIOPOL paints s.r.o.
  • Kutná Hora
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • od 25 350 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. února
  • od 23 650 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Kostelní Lhota
  • Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Čáslav
  • Vyšší odborná škola, Střední průmyslová…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Nymburk
  • Okresní soud v Nymburce
  • 21 800 – 27 260 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Troubsko
  • stany haly Kunovský s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Modřice
  • GARCON s.r.o.
  • od 22 200 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • Apex-Supply s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Jevíčko
  • Hanácká zemědělská společnost Jevíčko a…
  • od 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Walther Flender s.r.o., Jitka Poláková, Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., O.K. solution, s.r.o., NERESEN a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., PK ham spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., Karma Český Brod a.s., ADAM & PARTNER, s.r.o., KPHN a.s., Město Kutná Hora, Foxconn Technology CZ s.r.o., Město Poděbrady, LM Construction plus, s.r.o., Perrito Snacks s.r.o., ADRIA CZ s.r.o., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., Martin Šimák, Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, ABERA spol. s r.o., Okresní soud v Nymburce, RSOP z.s., AGRO PODLESÍ, a.s., Město Chlumec nad Cidlinou, Obec Zbraslavice, Město Přelouč

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Finanční poradce / poradkyně, Likvidátor / likvidátorka škod, Odborný asistent / asistentka, Kuchař / Kuchařka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Projektant / Projektantka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Vrátný / Vrátná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Celá ČR, Kutná Hora, Poděbrady, Pečky, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Uhlířské Janovice, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Chlumec nad Cidlinou, Úžice, okres Kutná Hora, Český Brod, Žáravice, Žehušice, Kostelní Lhota, Třebovle, Červené Janovice, Zbraslavice, Přelouč

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

bonus den hledám hodnocení HR interní inzerát inzeráty IT kancelář kandidát Kolín kurz měsíc Microsoft místa místo mobil nová nové ohodnocení pec pečlivost plán plánování plat postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe příplatky příspěvek směny smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti stravné školení tarif tarify uchazeč výkon vyšší zákoník zaměstnání zkušenosti znalost bar dny dovolené finanční kontakt list navíc odpovědní PR profi případ přístup rok stroj systém týdny volná pracovní místa výkonnost výrobní výroby zákazník zkušební zkušenost