Hledáme lidem práci Manpower

Specialista plánování výroby

Lokalita Mošnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi v oblasti plánování výroby, případně na jiné pozici ve výrobě a chtěli by jste se profesně posunout?
Máte rádi nové výzvy a chuť na sobě neustále pracovat?
Pak je tu šance právě pro vás!
Pro naše oddělení výrobní logistiky hledáme nového kolegu na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY.

Popis pozice:

  • tvorba výrobních plánů
  • sledování výrobních plánů a promítání výsledků do pravidelného reportingu
  • koordinace produkčního plánování, tak aby byly dané požadavky splněny včas a v požadované kvalitě
  • sledování toku materiálu a informování nadřízeného o jeho změnách
  • vyhodnocování efektivity výroby
  • řízení implementace změn na výrobcích

Profil kandidáta:

  • praxe z výrobní nebo logistické firmy výhodou nikoli podmínkou
  • SŠ vzdělání ukončené maturitou technického zaměření
  • práce vhodná i pro absolventy
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka - potřeba komunikace, emaily, reporty
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • znalost MS Office
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme:

  • možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)
  • práci s modení technologií, v moderním prostředí
  • možnost služební cesty do zahraničí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 25 dní dovolené
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

  • Kněževes, Praha-západ
  • VAMAR INTERNATIONAL,s.r.o.
  • 20 000 – 26 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. února
  • Ústí nad Labem
  • Materialise s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Louny
  • CIE Praga Louny, a.s.
  • Cítoliby
  • Adam Džurdženík
  • 16 100 – 18 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • CVD s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Liberec
  • Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Rakovník
  • DESCON Engineering, s.r.o.
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Bělá nad Radbuzou
  • Západočeské konzumní družstvo Sušice
  • 19 500 – 20 000 Kč

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

absolvent akce auto automobil Bor den elektro email EU hledám HR IT kandidát kariérní růst komunikace Luže měření mobil mobilní tarif Most možnost náplň práce narození nová nové odměny Office pec penzijní připojištění plán plánování plat pojištění pozice požadavky práce praxe pro zaměstnance prostředí připojištění příspěvek reporting rozvoj růst řízení samostatnost sledování služební specialist specialista společnost společnosti spolupráce stabilní stravování stres svatba tarif teambuilding vhodná výhody výroba vzdělání zahraničí zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnání znalost anglické cesty dané díl dítě doprava dovolené firmy jazyk kariérní koordinace kulturní list logistik materiál mobilní nadřízené náplň oblast oblasti odbor odborný oddělení oprava penzijní PR produkční profi projekt případ příslušník report řidič schopnost technické technolog tvorba tým událost výrobní výroby zahraniční zaměstnanecké životní