Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 29 000 Kč/měs • dotované ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žebrák
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • na začátku projdete školením, kde Vám vše vysvětlíme tak, aby pro Vás byl nástup do práce co nejpohodovější
  • na samotném pracovišti pak budete kompletovat nebo kontrolovat klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů
  • Vaši práci podpoří špičkové technologie
  • pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, poradí Vám Vaši zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta
  • provoz je na 3 směny, po 8 hodinách (R, O, N), víkendy máte volné
  • pracovních pozic je víc, navíc má každý zaměstnanec možnost kariérního postupu

NABÍZÍME

  • dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • mzda se skvělými bonusy 29 000 Kč/měs
  • půlroční bonus 10 000,– Kč
  • zvýhodněné ubytování
  • 2 týdny dovolené navíc, abyste si mohli pořádně odpočinout

POSTARÁME SE O VÁS

  • teplé jídlo na všech směnách jen za 18 Kč
  • pracovní oděvy
  • praní pracovních oděvů
  • závodní lékař
  • finanční poradenství
  • týdenní zálohy na mzdu
  • ubytování s příspěvkem 3000 Kč
  • svozová doprava
  • doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy z lokalit Beroun, Příbram, Kařez, Cheznovice, Tmaň
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)

POŽADUJEME

  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou
  • dobrý zdravotní stav (umožňující práci na 3 směny)
  • znalost ČJ

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

Elektromontér

Nutně vás hledají
  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
včerejší

SVAPOMONT s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., O.K. SERVIS BioPro, s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Formet, s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Plzeň, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., I N T E G R O a. s., Geomine a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., L & L Products, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., ECOM spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., PORR a.s., PLAS s.r.o., XXXLutz, Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, OLEX - PRAHA, s.r.o., Barrandov Studio a.s., AC Jobs, s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Globus ČR, v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka

Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 4 - Komořany, Praha 5 - Hlubočepy, Mýto, Beroun, Beroun-Závodí, Beroun, Kladruby, okres Rokycany, Příbram, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Ptice, Rakovník, Unhošť, Rudná, okres Praha-západ, Dýšina, Jinočany, Chrášťany, okres Praha-západ, Kladno, Hostivice, Středokluky

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

AJ auto automobil Beroun bonus bonusy den dokumentace IT jídlo kolegové mobil možnost mzda náplň práce oděv oděvy operátor poradenství postup pozice práce pracovní Příbram směny SOU sport školení technologie týden ubytování víkend zaměstnanec zaměstnání zdarma zdravotní zdravotní stav zkušenosti znalost dar dny dokument doprava dovolené finanční kariérní karta kov lékař mobilní náplň navíc oprava PR roční stav technolog týdny výroby závod zkušenost